Widzew Łódź ogłosił reorganizację pionu sportowego. Z projektem żegnają się Piotr Burlikowski, Sławomir Rafałowicz oraz Dariusz Adamczuk.
Stało się. Widzew przechodzi kolejne zmiany organizacyjne. Po przyjściu Mindaugasa Nikoličiusa nadszedł czas na zakończenie współpracy z Dariuszem Adamczukiem, Piotrem Burlikowskim i Sławomirem Rafałowiczem. Szczególnie Adamczuk, przez wiele lat związany z Pogonią Szczecin, był jedną z kluczowych postaci tego zespołu.
Co ciekawe, ten etap zakończył się wcześniej, niż wielu się spodziewało.
Jak poinformował Widzew Łódź, od 24 czerwca cała trójka przestaje pełnić swoje dotychczasowe obowiązki.
– Chcę podziękować Dariuszowi, Piotrowi i Sławomirowi za codzienną pracę oraz zaangażowanie na rzecz Widzewa. Budowa nowej struktury pionu sportowego dobiega końca. Wkrótce przedstawimy osoby odpowiedzialne za jego dalszy rozwój oraz realizację naszych celów sportowych – powiedział Robert Dobrzycki.
Szczególne zaskoczenie może budzić odejście Piotra Burlikowskiego. Według medialnych doniesień możliwe jest jednak, że pozostanie on w klubie, obejmując inne stanowisko.
Co dalej? Wszystko wskazuje na to, że Widzew przygotowuje się do przyjścia Łukasza Masłowskiego.
W międzyczasie zakończyły się również negocjacje dotyczące transferu Karola Świderskiego. Reprezentant Polski osiągnął już porozumienie z klubem.
