Widzew Łódź pozyskał swojego wymarzonego napastnika – Karola Świderskiego. To jednak nie koniec pracy działu sportowego. Celem jest wzmocnienie jeszcze trzech pozycji – informuje Bartłomiej Stańdo.
Karol Świderski oficjalnie dołączył do Widzewa. O możliwości takiego transferu mówiło się już od dłuższego czasu. Zainteresowanie doświadczonym napastnikiem miała wykazywać również Legia Warszawa, jednak nie była w stanie konkurować finansowo z łódzkim klubem. Reprezentant Polski będzie jednym z najlepiej opłacanych zawodników w całej Ekstraklasie, co nie powinno dziwić.
Pozyskanie napastnika było jednym z głównych celów transferowych Widzewa. W najbliższych tygodniach klub zamierza jednak wzmocnić co najmniej trzy kolejne pozycje. Jak informuje Bartłomiej Stańdo, chodzi o lewego obrońcę, defensywnego pomocnika grającego na pozycji „szóstki” oraz skrzydłowego.
> „Widzew będzie szukał lewego obrońcy, klasycznej szóstki i skrzydłowego. To na pewno będą transfery. Napastnik również był na liście, ale Karol Świderski został już sprowadzony” – przekazano na kanale Meczyki.pl.
Pierwsze tropy dotyczące lewego obrońcy już się pojawiły. Według tureckich mediów Widzew interesuje się Logim Tómassonem, zawodnikiem Samsunsporu i reprezentantem Islandii.
Drużyna z Łodzi rozpoczęła już przygotowania do nowego sezonu. Po pierwszych treningach w klubowych obiektach zespół uda się na zgrupowanie do Austrii. Tam do reszty drużyny dołączą Karol Świderski oraz Przemysław Wiśniewski.
